Першу ступінь ракети Falcon Heavy раптово втопили після успішного приземлення

SpaceX заявила, що центральний блок першого ступеню важкої ракети Falcon Heavy після успішного приземлення впав в океан під час транспортування до узбережжя Флориди

Про це повідомляє The Verge.

Причиною "потоплення" назвали великі хвилі через шторм. Блок не зміг вистояти вертикально і сповз з платформи для посадки.

"Команді SpaceX не вдалося доставити центральний прискорювач в порт Канаверал через сильне хвилювання моря. У міру погіршення умов прискорювач почав сповзати і не зміг встояти в вертикальному положенні. Хоча ми сподівалися повернути бустер в цілості, безпека нашої команди завжди у пріоритеті. Ми сподіваємося, що таке не трапиться на майбутніх місіях", - йдеться у повідомленні команди SpaceX.

Нагадаємо, 11 квітня приватна космічна компанія SpaceX мільярдера Ілона Маска запустила найпотужнішу у світі ракету-носій Falcon Heavy для виведення вантажів на навколоземну орбіту.

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

 

Все по темі

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати