Телеканал Швейцарії зацікавився зустрічами Зеленського з Коломойським

16 квітня, 2019 вiвторок
11:48

Швейцарський суспільний телеканал SRF зацікавився регулярними поїздками актора Володимира Зеленського в Женеву у 2018 році, де проживав український олігарх Ігор Коломойський

Зміст

Про це повідомляють у своєму сюжеті швейцарські журналісти, передає "Укрінформ".

Журналісти пишуть, що на тлі спекуляцій про залежність Зеленського від Коломойського нинішньому кандидату в президенти України варто було б перейнятися питаннями своєї репутації.

"Українські журналісти марно намагалися отримати від Зеленського відповідь на питання про цілі його поїздок в Женеву. Телефоном олігарх Коломойський відповів їм, що в останній раз Зеленський літав до нього в Женеву в лютому 2018 року з нагоди його дня народження", - зазначає канал.

Журналісти повідомили, що аналіз польотних даних говорить про інше. Відповідно до них, востаннє Зеленський відвідував Женеву влітку 2018 року. Після того, як восени того ж року олігарх переїхав в Тель-Авів, Зеленський вже регулярно літав до Ізраїлю. 

"І якщо кандидат Зеленський справді серйозно ставиться до своїх обіцянок щодо нового початку, то йому варто було б якісно підвищити ступінь прозорості у відносинах з громадськістю", - зазначає SRF.

Телеканал посилається на розслідування українських журналістів і повідомляє, що Зеленський 11 разів за останні два роки літав з Києва до Женеви, в той час як там проживав олігарх Ігор Коломойський.

Вони припускають, що ці польоти в Женеву переслідували одну головну мету - проведення консультацій з Коломойським. На підтвердження цієї теорії вказується, що Зеленського в його поїздках до Швейцарії супроводжували юристи і ділові партнери олігарха.

Телеканал зазначає, що відколи Володимир Зеленський оголосив про висування своєї кандидатури на посаду президента України, навколо нього вирують чутки про його близькість з Коломойським.

"Підставою для тверджень про те, що за Зеленським може стояти Коломойський, для багатьох є той факт, що останній налаштований вороже стосовно нинішнього президента", - зазначає телеканал. 

Журналісти нагадали, що Порошенко у 2015 році зняв Коломойського з посади губернатора Дніпропетровської області. І з того часу Коломойський вважається відкритим ворогом президента Порошенка, який в ході передвиборної боротьби називав Зеленського "маріонеткою олігарха". Втім сам Зеленський рішуче відкидає такого роду звинувачення.

Швейцарські журналісти також вказують на "непрозорі гешефти" (з нім. - подарунок, - ред.), які мав олігарх Коломойський.

Зокрема, нагадується про необхідність націоналізації у 2016 році банку "ПриватБанк", який належав олігарху і який мав мільярду діру у фінансовій звітності. Наразі щодо Коломойського заведено справу у США, де його підозрюють у відмиванні грошей.

"Непрозора ділова активність Коломойського не дуже поєднується з образом "чистої" людини, якою Зеленський хоче виглядати в очах інших. Адже під час виборчої кампанії він обіцяв "новий початок", в тому числі і в сфері боротьби з корупцією", - зазначає SRF.

  • Нагадаємо, журналісти Bihus.Info з’ясували, що адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан працює в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського
  • 11 квітня журналісти проекту "Схеми" повідомили, що протягом 2 останніх років шоумен Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після переїзду олігарха в Ізраїль Зеленський ще двічі злітав до Тель-Авіва.
Теги:
Читайте також:
Київ
+18.3°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
12:15
Оновлено
Тримання під вартою на 60 діб без права на заставу: Водію за смертельне ДТП у Соломʼянському районі обрали запобіжний захід
12:10
Ексклюзив
москва, кремль
Навколо Москви створюють вже четвертий ешелон ППО,- військовий експерт Яким'як
12:07
Сили оборони, ЗСУ, фронт, Генштаб
Україна змінює хід війни на свою користь, і це лякає Європу, - The Telegraph
11:50
PR
Скільки коштує підготовка до НМТ і
Майже мінімалка: скільки коштує підготовка дитини до НМТ у 2026 році
11:36
Кінбурнська коса
Російські війська евакуйовуються з Кінбурнської коси, - АТЕШ
11:22
Кая Каллас
"Маємо зробити все, аби Україна та РФ могли розмовляти одна з одною": Каллас закликала чинити тиск на Москву
11:01
OPINION
Вірменія. Четверта поспіль поразка російської пропагандистської машини
10:58
росія потяг ржд
Росія припинила рух пасажирських поїздів до Криму через атаки українських дронів
10:56
Ексклюзив
Трамп на даху
Тактику Трампа вже розкусили: Рибачук про позицію США щодо війн в Ірані та Україні
10:51
Кая Каллас
ЄС уперше введе санкції щодо судноплавства Ірану й запровадить нові проти РФ, – Каллас
10:48
Дональд Трамп
Трамп заявив, що не обіцяв не втягувати США у закордонні війни
10:20
безпілотник, дрон, шахед
Після нічної атаки РФ по Україні у Молдові знайшли уламки безпілотника
10:18
OpenAI
ChatGPT стане значно потужнішим: OpenAI працює над найбільшим оновленням сервісу
10:07
Оновлено
Атака РФ на Харків 8 червня
Росіяни атакували Конотоп, Одещину та Харків: є поранені і люди під завалами
10:06
Ексклюзив
Fire Point провела перше успішне випробування керованої ракети FP-7.X для протибалістичного перехоплювача FREYJA
У світі таких темпів не було: генерал Романенко про створення українських антибалістичних ракет
09:52
Готував замах на посадовця ГУР за $100 тис.: у Києві затримали агента росіян
09:40
КНДР обходить санкції ООН за допомогою Росії та Китаю
09:37
Оновлено
втрати рф
Сили оборони 7 червня ліквідували 1330 окупантів та 8 танків РФ
09:05
Дрони СБУ уразили нафтоперекачувальну станцію
Дрони атакували нафтовий термінал "Шесхаріс" у Новоросійську
09:02
Ізраїль, ЦАХАЛ
Ізраїль атакував Іран у відповідь на удар Тегерана
08:53
Ексклюзив
Путін під час "прямої лінії" наприкінці 2025 року
Путін фактично втрачає Кавказ: політолог Леонов про вибори у Вірменії
08:22
зустріч Зеленського з Макроном, Стармером та Мерцом
Лондон назвав 5 умов миру в Україні за підсумками зустрічі Зеленського, Стармера, Макрона й Мерца
08:00
OPINION
Про найбільшу помилку у відносинах України та Польщі
07:54
Пашинян заявив про перемогу своєї партії на виборах у Вірменії
07:48
Зеленський під час візиту до Швеції
"Заявив про намір особисто передати ці меседжі Путіну": Зеленський підтвердив візит Абрамовича до Києва
2026, неділя
7 червня
22:15
Ексклюзив
Перший бойовий пуск українських ракет "Фламінго"
Європа зацікавлена в українській балістиці, але розробляти її доведеться спільно, - авіаексперт Романенко
22:06
Огляд
Сховище ядерних відходів під вогнем: що відомо про унікальне ЦСВЯП біля Чорнобиля, яке атакували росіяни
21:43
знущання в Одеському СІЗО
Керівництво Одеського СІЗО відсторонили через скандальне відео знущання над колишнім працівником ТЦК
21:38
Ексклюзив
"Контейнери проєктувалися на падіння літака": експертка Кошарна оцінила наслідки удару "шахеда" по сховищу відпрацьованого ядерного палива біля ЧАЕС
21:13
Оновлено
футбольний матч Данія - Україна
Данія-Україна 2:1. Товариський матч достроково зупинили через стан здоров'я Еріксена, який раніше пережив клінічну смерть
20:53
Вірменія
У Вірменії на парламентських виборах завершилось голосування. Зафіксована висока явка виборців
20:25
Ексклюзив
Fire Point провела перше успішне випробування керованої ракети FP-7.X для протибалістичного перехоплювача FREYJA
Авіаексперт Романенко пояснив логіку створення української балістичної ракети FP-9
20:00
OPINION
Народжений у печерах. Справжня й удавана історія "короля сирів"
19:37
Інтерв’ю
Там, де увага людей: церква має бути присутня якнайбільше в мережі інтернету, - отець Ростислав Пендюк
19:32
Ексклюзив
Ірина Геращенко
Сканування пальців, талон виборця з фотографією: Геращенко розповіла про перебіг виборів у Вірменії
19:30
Інтерв’ю
Путін та Сі Цзіньпін
Росія, Китай, Північна Корея та Іран утворюють вісь диктатур, - професор Ендрю Міхта
18:55
Дмитро Лубінець
З 2014 року 8,5 млн українців виїхали за кордон, — омбудсмен
18:44
Володимир Зеленський
Зеленський прибув до Британії, де планується зустріч зі Стармером, Макроном і Мерцом
18:41
Латвія
Латвія передасть Україні партію автівок, конфіскованих у п’яних водіїв
18:35
Огляд
Українські рукописи
Загублена манжета, масове ураження і клан Кеннеді – 5 книг про те, як керувати увагою
Більше новин