live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У ЦВК пояснили надмірну кількість бюлетенів на деяких дільницях


фото: facebook
Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук пояснила надмірну кількість бюлетенів на деяких спеціальних виборчих дільницях

Про це Тетяна Сліпачук написала у facebook.

Голова ЦВК пояснює отримання деякими спеціальними виборчими дільницями більшої кількості бюлетенів, ніж виборців, постановою ЦВК від 7 квітня, згідно з якою для повторного голосування для кожної спецдільниці виготовлено на 0,5% бюлетенів більше за орієнтовну кількість виборців.

"У мережі з'явилася інформація про те, що деякі спеціальні виборчі дільниці отримали значно більшу кількість виборчих бюлетенів аніж виборців. Для роз'яснення ситуації, прошу звернути увагу на постанову ЦВК № 760 від 7 квітня 2019 року, в якій зазначається, що "виборчі бюлетені для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України 31 березня 2019 року виготовляються для кожної спеціальної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5% перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці", - написала Сліпачук.

Вона зазначила, що кількість бюлетенів визначалась з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, чисельності особового складу відповідних військових частин, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях.

"Заздалегідь знати точну кількість виборців на спеціальних дільницях було неможливо. Адже вона постійно змінюється. Тому, відповідно до вищезгаданої постанови, станом на день голосування 21 квітня кількість виборчих бюлетенів, виготовлених для окремих виборчих дільниць, може відхилятися від кількості виборців на них", - зазначила Сліпачук.

Сліпачук наголосила, що по жодній дільниці таке відхилення не є критичним, а усі надлишкові бюлетені будуть погашені у встановленому порядку.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати