live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені з'ясували, чи дійсно жінки пліткують більше за чоловіків

Дослідники Каліфорнійського університету в Ріверсайді провели масштабний експеримент і з'ясували, чи дійсно жінки пліткують більше за чоловіків

Як йдеться на сайті університету, виявилося, що цей стереотип правдивий лише частково.

У дослідженні взяли участь 268 жінок і 198 чоловіків від 18 до 58 років. Добровольцям дали портативний пристрій для запису розмов. Потім вчені проаналізували всі отримані діалоги на наявність пліток: під ними розумілося будь-яке обговорення людини, якої немає в приміщенні. Умовно плітки розділили на негативні, нейтральні і позитивні.

Виявилося, що жінки справді обговорюють інших людей частіше, ніж чоловіки, але це стосується тільки нейтральних і позитивних розмов. Якщо розуміти під пліткою негативні висловлювання, то тут усі рівні.

Також вдалося встановити, що схильність до пліток будь-якого характеру не залежить від віку: молодь обговорює інших людей нарівні зі старшим поколінням. Відмінностей немає і між багатими і бідними - всі пліткують однаково.

Всього розмови за очі займають 14% всіх людських діалогів. При цьому особисте життя своїх знайомих люди обговорюють набагато частіше, ніж знаменитостей.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати