live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посол США Йованович побачила величезний прогрес України


фото: usembassy.gov
Посол США Марі Йованович наприкінці своєї дипломатичної каденції розповіла про прогрес, якого за останні роки досягла Україна

Відеозвернення Марі Йованович оприлюднено на сторінці посольства США в Україні у facebook.

"Протягом трьох-п'яти років після Революції Гідності Україна досягла величезного прогресу. Я згадую все, чого було досягнуто, наприклад, стабілізація економіки, співпраця в рамках програми МВФ, - це було нелегко, але це означає, що фундаментальні принципи зміцніли в Україні, або незабаром зміцнішають. Впроваджується пенсійна реформа, реформа освіти, охорони здоров'я, жодна з них ще не завершена, і пройде ще багато років, перш ніж всі ці реформи повністю запрацюють", - сказала Йованович.

На її думку, Україна перебуває на своєму шляху до європейського майбутнього і, це є надзвичайно важливим.

Американський посол зазначила, що останні вибори чітко показали, що український народ хоче не просто якихось незначних змін, а перетворення всієї країни.

"Українці чітко висловилися, що вони хочуть успішної боротьби з корупцією та перемоги над нею, значних змін в управлінні країною, в стилі повсякденного життя українських лідерів, в тому, як ведеться бізнес. І я маю сказати вам, що впровадження таких важливих змін буде на користь не лише Україні, це буде також на користь двостороннім відносинам України з іншими країнами. І, звичайно ж, на користь бізнесу й інвестиціям", - заявила вона.

Також вона поділилася спогадами про зустрічі з "яскравими, відданими людьми, які несуть зміни Україні, не лише тут у Києві, але й за його межами, люди, які намагаються просувати реформи з багатьох важливих питань, включаючи боротьбу з корупцією".

"Я - дуже великий оптиміст щодо України! І причини цього оптимізму - українці, які є освіченими, витривалими, відданими, хоробрими. Український народ творить долю України і доб'ється того, що належить Україні по праву - їх місце серед європейських держав - процвітаючих, безпечних і демократичних!", - підсумувала вона.

новини партнерів

‡агрузка...

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати