Парламент Молдови призначив прем'єр-міністра

Депутати парламенту Молдови проголосували за призначення прем'єр-міністром співголови проєвропейського блоку ACUM Майї Санду
Про це заявила спікер парламенту Зінаїда Гречана, повідомляють місцеві ЗМІ. 
 
"Депутати одноголосно підтримали кандидата у прем'єри Майю Санду, вітаємо її із призначенням", - зазначила Гречана.
 
Нова прем'єрка представила парламенту програму роботи уряду і повідомила, що її робота базуватиметься на трьох пріоритетах.
 
За її словами, перший пріоритет це прийняття закону з деолігархізації. Другий пріоритет - виведення країни з ізоляції і відновлення економіки, повернення довіри партнерів та фінансування із зовнішніх джерел для проведення реформ і соціальної політики. Третій - покращення добробуту громадян.
 
В парламенті Санду представила свою команду. МВС очолить співголова блоку ACUM Андрій Нестасе, міністром економіки й інфраструктури стане Вадим Бринзан, міністром освіти, науки і культури - Ліліана Ніколаеску-Онофрей, міністром юстиції - Станіслав Павловський, міністром охорони здоров'я, праці та соціального захисту - Алла Немеренко.
 
Віце-прем'єром із питань реінтеграції стане Василь Шова, міністром оборони - Павло Войко, міністром закордонних справ і європейської інтеграції Микола Попеску, міністром фінансів - Наталія Гаврилиця, міністром сільського господарства, регіонального розвитку та навколишнього середовища - Джеорджета Минку.
 

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати