Беленюк пояснив, навіщо йде у парламент


фото: facebook
Олімпійський медаліст з греко-римської боротьби Жан Беленюк пояснив, навіщо йде до Верховної Ради зі "Слугою народу"

Про це Беленюк повідомив у facebook.

"Президент і його команда побачили в мені людину, якій під силу позитивно змінити ситуацію в українському спорті! Усвідомивши, що критикувати і бути незадоволеним ситуацією набагато простіше, ніж взяти на себе відповідальність, вирішив прийняти пропозицію, повністю усвідомлюючи куди йду, для чого йду, які репутаційні ризики пов'язані з даним рішенням", - написав Беленюк.

Водночас борець зазначив, що не збирається завершувати кар’єру до 2020 року та планує виступити на Олімпіаді у Токіо.

"Моя мрія-золото Олімпіади у Токіо, ніхто не має наміру відмовлятися від мрії", - зазначив Беленюк.

28-річний Жан Беленюк здобув срібну нагороду у категорії до 85 кг на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро. Також український борець є чемпіоном світу-2015 та триразовим чемпіоном Європи.

  • Нагадаємо, 9 червня срібний призер Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк розповів, коли збирається завершити кар'єру через участь у виборах від партії "Слуга народу".
  • 21 травня срібний призер Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк розповів, чи виплатило йому Міністерство молоді і спорту України заборговані 50 тис. гривень.
  • 17 травня срібний медаліст Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк розповів, що Міністерство молоді і спорту України заборгувало йому призові у розмірі 50 тис. гривень.
  • 16 травня стало відомо, що олімпійський призер у греко-римській боротьбі Жан Беленюк після завершення кар'єри може піти в політику.

новини партнерів

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати