live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У конкурсі на посаду очільника митниці переміг Максим Нефьодов

У заключному етапі конкурсного відбору на очільника Державної митної служби України найбільше балів набрав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Конкурс проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

“Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам Комісії свою програму розвитку митної служби у вигляді презентації, а потім кожен із претендентів відповідав на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісії”, - повідомили у Мінфіні.

У підсумку, один з кандидатів на посаду Євген Гармаш не набрав достатньої кількості балів для рейтингового оцінювання. Інший кандидат - Андрій Саварець отримав 12,33 бали. 

Переможець  конкурсу Максим Нефьодов набрав 16,97 бала.

“За результатами оцінювання кандидатів Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів України призначити Максима Нефьодова Головою Державної митної служби України”, - пояснили Мінфіні.

“Створення ефективної, прозорої та вільної від корупції Митної служби є вимогою номер один від чесного бізнесу та ключова умова для прискорення економічного зростання. Мінфін покладає на нового очільника митниці амбітні завдання - створити в Україні митницю європейського зразка”, - додали у міністерстві.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати