live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відкриють перший “музей” підкупу виборців

5 липня у Національної музеї історії Києва відбудеться офіційне відкриття виставки, яка присвячена підкупу виборців. Зокрема, У “Музеї” виборчого трешу будуть представлені найбільш яскраві та безглузді приклади "змагання гаманців" політиків під час виборів останніх років

Про це повідомили організатори заходу "Рух ЧЕСНО” у дописі на Facebook.

“Мета “Музею” виборчого трешу — нагадати українцям, що ганебне явище “гречкосійства” не має толеруватися у свідомому суспільстві, адже призводить лише до змагання “гаманців”, а не досвіду та програм політиків”, - пишуть у дописі.

Кожен охочий може відвідати експозицію попередньо зареєструвавшись. Виставка буде відкрита щодня до 10 серпня. Вхід на експозицію 5 липня та 6 липня — безкоштовний, у решту днів — за вартістю стандартного квитка Національного музею історії України.

““Музей” має освітній характер, не несе жодної агітаційної мети та покликаний продемонструвати виборцям, чому “гречкосійство” — ганебне явище української політики. Ані Рух ЧЕСНО, ані Національний музей історії України не виступають за чи проти будь-якого політика чи політичної партії. У музеї буде дотримано баланс експонатів від різних політичних сил”, - наголосили організатори.

  • Раніше повідомлялося, що упродовж передвиборчої кампанії до органів поліції надійшло вже понад 1,4 тис. повідомлень про порушення у виборчій сфері
  • Громадський рух ЧЕСНО - ініціатива з громадського контролю прозорості, підзвітності та відкритості політиків та політичних партій.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати