live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Апеляційний суд відмовив НБУ в знятті арешту з активів Коломойського


фото: apcourtkiev
Київський апеляційний суд відмовив Національному банку України у знятті арешту з активів колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського та компаній, які йому належать. Таким чином НБУ розраховував погасити заборгованість банку за кредитами

Відповідні відомості з’явилися у судовому реєстрі.

Це вже друге рішення не на користь Нацбанку. Сам арешт на активи олігарха наклала Генеральна прокуратура у справі про ймовірне виведення коштів з ПриватБанку його колишніми власниками напередодні націоналізації у 2016 році. Ці активи перебували в іпотеці Нацбанку та наразі установа намагається їх продати, щоб погасити цю іпотеку.

Серед арештованого майна, зокрема, земельні ділянки на гірськолижному курорті “Буковель”, а також майно металургійних заводів Коломойського в Україні.

  • Нагадаємо, у липні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що були накладені арешти на ліквідне майно "ПриватБанку" та пов'язаних з ним структур - більше 700 об'єктів нерухомості ТОВ "Приватофіс".

  • Згідно з матеріалами кримінальної справи, "ПриватБанк" надав кредит ТОВ “Приватофіс". У заставу для банку були передані частки в статутному капіталі компанії-позичальника.

  • Cлідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Сергій Вовк зняв арешт з 415 земельних ділянок та об'єктів нерухомості компанії "Приватофіс", що були заарештовані у 2017 році після націоналізації "ПриватБанку".

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати