live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Заступник голови ЦВК: через порушення на 50 округах відкриють провадження

Євген Радченко каже, що Центрвиборчком робитиме все, щоб у 15-денний термін було розглянуто протоколи й оголошено результати парламентських виборів

Про повідомив заступник глави ЦВК Євген Радченко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Окружні виборчі комісії демонструють дуже гарну швидкість і точність роботи, 41 комісія вже здала протоколи. Уточнених протоколів, наприклад, порівняно з президентськими виборами, набагато менше", - повідомив він.

ЦВК відомо про оскарження дій окружкомів у судах, і комісія чекатиме на їхні рішення.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, дії яких ОВК оскаржуються, Радченко сказав: "50 і ще є кілька округів, це поки що рішення про відкриття провадження. ЦВК ще повної інформації не має, оскільки це сталося буквально годину тому, але ми знаємо, що таке сталося. ЦВК очікуватиме остаточних рішень судів".

При цьому Радченко наголосив, що Центрвиборчком робитиме все, щоб у 15-денний термін було розглянуто протоколи й оголошено результати.

За словами заступника голови ЦВК, іще триває підрахунок протоколів в одномандатних округах №210, №50.

"Є ще питання в 47-му, в 207-му залишилося прийняти кілька дільниць", - розповів Радченко.

"Різниця між кандидатами дуже мала, їхні прихильники дуже ретельно стежать за кожним голосом і бюлетенем, тому такі серйозні затримки", - пояснив він.

Радченко нагадав, що попередні результати голосування відображаються на електронному табло в Центрвиборчкомі.

При цьому він наголосив, що особливих змін на електронному табло очікувати не варто. "Максимум, які можуть бути зміни - це за результатами паперових протоколів із мокрими печатками, які привезуть виборчі комісії", - пояснив Радченко.

новини партнерів

3 квітня, 2020 п'ятниця

3 квітня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати