//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Філарет: нас примушують бути в складі ПЦУ


фото: ba.org.ua
Почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявляє, що його примушують бути в складі ПЦУ, але він не хоче

Про це Філарет сказав під час прес-конференції, передає УНІАН.

"Нас турбує, що Синод ПЦУ 27 липня 2019 року створив ліквідаційну комісію з ліквідації та передачі всього майна Київської патріархії Київській митрополії ПЦУ. На якій підставі інша церква повинна передати своє майно, свої фінанси, свої права іншій церкві. Це одне і теж, що прийняти постанову про ліквідацію УПЦ МП і вимагати від неї ліквідації та передачі всього майна до Київської митрополії ПЦУ", - заявив він.

При цьому почесний патріарх Філарет назвав УПЦ Московського патріархату "незалежною церквою". На його переконання, ліквідація УПЦ КП та передача майна до ПЦУ є нібито "втручанням в справи іншої церкви". 

"До нашої церкви ця постанова про створення ліквідаційної комісії не має ніякого стосунку. Ми не сприймаємо цю комісію, тому що це є порушенням і канонів, і порушенням законів України, тому що порушуються свобода і права людини", - стверджує Філарет. 

"Будь-який громадянин має право сповідувати будь-яку віру і належати до будь-якої церкви, до якої він хоче. А нас примушують бути в складі ПЦУ, бути в підпорядкуванні Константинопольського патріархату, а ми не хочемо цього. Ми хочемо мати в Україні свою незалежну самостійну церкву, яка буде служити інтересам і народу, і держави", - наголосив почесний патріарх Філарет.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 серпня, 2019 п'ятниця

22 серпня, 2019 четвер

23 серпня, 2019 п'ятниця

22 серпня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати