live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Поділ та продаж Укрзалізниці знищить українську логістику, - Омелян

“Вбити і розчленувати” - це смерть не лише найбільшої компанії, але й хрест на логістиці всієї держави, викидання на вулицю сотень тисяч людей

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, коментуючи відповідну пропозицію радника президента Володимира Зеленського Олега Устенка.

“Теза невідомого мені, але знаного українського економіста і виконавчого директора міжнародного фонду Блейзера, радника президента України Олега Устенко відверто шокувала: “Укрзалізниця повинна бути вбита і розчленована”… “Вбити і розчленувати” - це смерть не лише найбільшої компанії, але й хрест на логістиці всієї держави, викидання на вулицю сотень тисяч людей”, - вважає він.

Омелян додав, що коли вперше почув ідею про продаж “Укрзалізниці” від Офісу Президента України, то насторожився, “але публічно всіх заспокоював, що йдеться про збалансований підхід і ніхто “завтра” її продавати не буде, бо в нинішньому стані її вартість суттєво нижча від можливої”.

“Ну, і, “дрібничка”, в УЗ статус стратегічної і забороненої до приватизації законом. Але кого зараз закони хвилюють”, - зазначив він.

На думку Омеляна, єдиний шлях - глибинна реформа компанії.

  • Нагадаємо, вчора радник президента Володимира Зеленського з макроекономічної політики і виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко заявив, що великі державні компанії-монополісти, зокрема АТ "Укрзалізниця" (УЗ) і НАК "Нафтогаз", потрібно розділити на частини і продати.

 

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати