live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Коломойський заявив про "вікно можливостей" щодо мирової угоди по ПриватБанку


фото: korrespondent
Ігор Коломойський у спорі про націоналізацію ПриватБанку, власником якого він був, готовий задовольнятися сатисфакцією за обвинувачення на його адресу та мировою угодою

Про це він сказав у кулуарах 16-ї конференції YES, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми задекларували, що не хочемо катаклізмів, а хочемо просто правової оцінки й після цього - мирової угоди, виходу з цієї ситуації. Нам не потрібен банк за будь-яку ціну", - заявив Коломойський.

Він не уточнив деталей цієї мирової угоди. 

"Якась мирова угода, якось вийти з ситуації. Вона не може бути вічно в напруженні. Сьогодні хороше вікно можливостей", - зазначив олігарх.

Бізнесмен додав, що готовий відмовитися від претензій на повернення до складу акціонерів ПриватБанку. 

"Я, може, і хотів (повернути банк, ред.), але якщо ситуація не дозволятиме, й це загрожуватиме турбулентністю на ринку, тоді не хотів би, - пояснив свою позицію екс-власник. - Нам, насамперед, потрібна сатисфакція за все те, що про нас говорили й писали".

На запитання журналістів бізнесмен уточнив, що на нещодавній його зустрічі з президентом Володимиром Зеленським питання ПриватБанку не обговорювалося.

Коломойський також зазначив, що можлива мирова угода щодо банку не пов'язана з судовим процесом міноритаріїв "Укрнафти" проти України в Стокгольмському арбітражі, де вони вимагають $5,4 млрд. "Я не можу говорити за тих, хто судиться у Стокгольмському арбітражі щодо "Укрнафти", - пояснив бізнесмен.

"У принципі, якщо поставиться так питання, то можна це обговорювати", - водночас відповів він на запитання, чи може це бути одна мирова угода.

 

новини партнерів

20 листопада, 2019 середа

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати