live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ПриватБанк запускає проект, що аналізуватиме поведінку клієнтів: щоб розпізнавати шахраїв


фото: finclub
ПриватБанк анонсував запуск першого в Україні проєкту поведінкової біометрії, що дозволить ідентифікувати клієнтів за їхньою поведінкою. Поведінкова ідентифікація працюватиме в додатку “Приват24” з використанням технології NuDetect

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Банк запровадить проєкт поведінкової біометрії спільно з платіжною системою MasterCard до кінця 2019 року. Поведінкова ідентифікація працюватиме в додатку “Приват24” з використанням технології NuDetect.

“NuDetect дозволить онлайн-банкінгу та мобільному додатку “Приват24” перевіряти клієнтів за їх унікальною поведінкою при взаємодії з пристроями або додатками. Рішення аналізує сотні сигналів, включаючи характеристики пристрою, пасивні біометричні та поведінкові показники. Потім - порівнює їх зі способом поведінки користувача в минулому”, - пояснюють у банку.

Там зазначають, що використання нової технології має зменшити кількість випадків шахрайства та зломів пристроїв, що зробить інтернет-банкінг більш безпечним. Біометричні дані банк обіцяє тримати конфіденційними.

В основі технології буде використання штучного інтелекту, який аналізуватиме поведінку користувачів додатку та створюватиме профайли їхньої поведінки, що міститимуть понад 300 унікальних параметрів. За цими параметрами система визначатиме, чи є користувач додатку справжнім чи є шахраєм.

 

новини партнерів

4 липня, 2020 субота

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати