live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Антикорупційний суд ухвалив почати кримінальне провадження проти Кличка

Вищий антикорупційний суд України зобов'язав Національне антикорупційне бюро розпочати кримінальне провадження щодо мера Києва Віталія Кличка за зверненням депутатів Київради

Про це йдеться у відповідній ухвалі на сайті суду.

"Зобов`язати уповноважених осіб Національного антикорупційного бюро України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за депутатським зверненням", - йдеться в ухвалі.

Депутати Київради 18 вересня 2019 року подали до НАБУ звернення про можливе вчинення головою Київської міської державної адміністрації та його підлеглими кримінальних правопорушень під час реконструкції Шулявського мосту.

"У депутатському зверненні за вх. № Ко-11235 викладені відомості, які можуть свідчити про те, що голова КМДА, використовуючи своє службове становище, разом зі своїми підлеглими - службовими особами КМДА, її структурних підрозділів та службовими особами комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" протягом тривалого часу вчиняють дії, спрямовані на використання бюджетних коштів міста Києва у завищених розмірах, отримувачем яких є ТОВ "Північно-Український будівельний альянс", яке внаслідок фіктивного проведення тендерних процедур було залучено до виконання будівельних робіт з реконструкції транспортної розв`язки на перетині проспекту Перемоги з вулиці Гетьмана у Солом`янському та Шевченківському районах міста Києва", - зазначено в судовій ухвалі.

У документі також ідеться, що Кличку закидають конфлікт інтересів і сприяння незаконному збагаченню приватних осіб за рахунок столичних бюджетних коштів.

"У зверненні зазначено, що, використовуючи своє службове становище, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, який зобов'язаний був вжити заходів щодо врегулювання потенційного конфлікту інтересів, не лише не виконав передбачених чинним антикорупційним законодавством вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів, а й безпосередньо та через своїх підлеглих вчинив дії, спрямовані на сприяння незаконному збагаченню приватних осіб за рахунок коштів бюджету міста Києва в особливо великих розмірах, а саме, - незаконно сприяв реалізації майнових прав юридичних осіб, пов`язаних з його колишнім політичним соратником, бенефіціаром ТОВ "Укрбуд Інвест" та ТОВ "Укрбуд Девелопмент", - зазначається в документі.

новини партнерів

4 червня, 2020 четвер

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати