live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ФСБ змушує провайдерів стежити за проукраїнськими кримчанами в соцмережах, - СБУ


фото: frontnews
ФСБ цілеспрямовано переслідує мешканців окупованого Криму за проукраїнську позицію

Про це повідомляє контррозвідка СБУ.

Зазначається, що співробітники ФСБ РФ примушують громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Криму, давати згоду на конфіденційне співробітництво. Основне завдання – це збір інформації про проукраїнськи налаштованих мешканців півострова.

Пропозиції насамперед надходять працівникам сфери надання інтернет-послуг. Від них вимагають на конфіденційній основі незаконно збирати персональні дані, повідомляти про зміст контенту у соціальних мережах та іншу приватну інформацію користувачів. Дані потім використовуються російськими спецслужбами для переслідування нелояльних до окупаційної влади та політики РФ місцевих жителів.

"При цьому форми і методи діяльності ФСБ РФ стосовно мешканців півострова ідентичні тим, які застосовуються до наших співвітчизників при відвідуванні ними тимчасово окупованих територій України та РФ. Це шантаж, погрози, залякування, фізичний і психологічний тиск, штучне створення компрометуючих ситуацій", - повідомила контррозвідка.

Встановлено, зокрема, що в цій протиправній діяльності активно задіяний представник ФСБ РФ - колишній офіцер головного управління СБУ в АР Крим Дмитро Карелін, який у 2014 році зрадив присязі та перейшов на бік ворога.

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати