live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розпочав роботу Львівський Безпековий форум 2019

Львівський безпековий форум на тему: "Росія в Європі: старі помилки та нові виклики" розпочав роботу 31 жовтня в інформаційно-культурному центрі ім. А. Шептицького Українського католицького університету у Львові

Відкрили форум співголови та модератори цьогорічного форуму Оксана Сироїд, лідерка партії "Об’єднання "Самопоміч" та Бен Годжес, генерал у відставці, екс-командувач ЗС США в Європі.

Оксана Сироїд у вітальній промові наголосила на важливості тематики цьогорічного форуму через російську агресію та згадала слова Ніколи Макіавеллі, який говорив, що кожен правитель для того, щоб бути успішним, щоб захистити себе і свою країну, має знати історію і географію, щоб не повторювати помилок. Генерал Бен Годжес наголосив на важливості експертного формату форуму і участі молоді.

null

Оксана Сироїд нагадала, що форум проводиться вже втретє у Львові. "Перший форум — це було народження. Торік відбулось хрещення, бо ми отримали хрещеного батька форуму: генерал Годжес став співголовою форуму. А цього року ми стали дорослими. Форум знаходить нових партнерів, спікерів. Хочу за це усім вам подякувати", - зазначила Оксана Сироїд.

nullУ рамках Львівського Безпекового форуму заплановані вісім дискусійних панелей.

31 жовтня відбудуться дискусії: 

-  Історія: чи вивчили ми її уроки?
-  Розуміння та заперечення загроз
-  Морська стратегія в Балто-Чорноморському регіоні: гарантування безпеки через систему міжнародного права
-  Відповідь на загрозу: військовий вимір

На 1 листопада заплановані дискусії: 

-  Майбутнє Балто-Чорноморського регіону очима молоді
-  Українські військовополонені: без статусу, але з надією повернутися додому
-  Медіа як критична інфраструктура
-  Критична інфраструктура: стабільність чи небезпека?

У форумі візьмуть участь понад 200 експертів та посадовців з більш, ніж з 10 країн світу: США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини тощо. 

Експерти роздумуватимуть над тим, як захистити критичну інфраструктуру – інформаційний і кіберпростір, важливі об’єкти життєзабезпечення, економіку та політичну систему від агресивних дій Росії спрямованих проти України та Заходу. У фокусі дискусій також - формула Штанмаєра, особливий статус Донбасу, Україна – в епіцентрі американського конфлікту, російські виклики для Балто-Чорноморського регіону. 

  • Організатори форуму: ГО "Інститут Просвіти", Український католицький університет, КУ "Інститут міста" та Львівська міська рада. 
  • Львівський безпековий форум відбувається за підтримки Фонду Ганса Зайделя, Фонду Чорного моря Німецького фонду Маршала, Центру Інформації та документації НАТО в Україні та Міжнародного фонду Відродження.
  • Інформаційні партнери: Український тиждень, KyivPost, Zaxid.net, Фактор Безпеки, Цензор.НЕТ, Громадське радіо
  • Телевізійні партнери: Еспресо, Канал 24, Перший Західний
  • Ексклюзивний радіопартнер - радіо "Перше".

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати