live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ми повинні ставити Путіну вимоги, а не він нам,- Огризко

Екс-міністр закордонних справ заявив, що на місці українського президента він би поставив свою умову Путіну

Про це заявив український дипломат Володимир Огризко в програмі “Вечір з Мирославою Барчук” на Еспресо.TV.

"В Берліні, Парижі, Вашингтоні прекрасно розуміють, що з Путіним говорити доволі важко, тому що це людина, яка, по-перше, не бачить Україну на політичній карті світу, по-друге, цинік і людина, яка не виконує свої власні зобов'язання. Тому не доводиться очікувати чогось надзвичайного. І думаю, що пані Верещук має рацію: ми повинні продемонструвати, що зробили все можливе. Я теж виступаю за те, щоб саміт відбувся якомога швидше. Зараз мова йде про різні дати. Я хочу, щоб наша влада нарешті зрозуміла, що сподівання на те, що Путіна можна переконати в чомусь - нереальні. Це не той випадок, коли можна чогось очікувати і відтак потрібно думати про новий формат підходу до цієї проблеми. Єдине, що мені не подобається - це те, що кажуть "ми виконали всі вимоги Путіна". А чому Путін висуває нам вимоги? Ми повинні ставити Путіну вимоги, а не він нам", - сказав Огризко.

За його словами, це звичайна російська тактика шантажу, якою вони користуються на кожному кроці, та оскільки ми це знаємо і розуміємо, то повинні діяти не так, як хочеться Путіну, а рівно навпаки.

Як зазначила речниця Леоніда Кучми, Дарка Оліфер, проведення зустрічі прискорить вирішення всіх питань по врегулюванню конфлікту.

Нагадаємо, що раніше колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв наголошував про особисту зустріч президентів Росії і України, тому що проблема вирішується тільки між двома державами, а не між усіма іншими.

новини партнерів

24 листопада, 2020 вівторок

24 листопада, 2020 вівторок

23 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати