live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК пропонує внести посаду Богдана до переліку "корупційно ризикованих"


фото: radiotrek.rv.ua
Національне агентство з питань запобігання корупції пропонує внести посаду глави Офісу президента до переліку посад з високим рівнем корупційних ризиків

Про це повідомляє УП.

До переліку посад з високим корупційним ризиком, окрім посади керівника Офісу президента України, Національне агентство пропонує також віднести посади першого заступника та заступника керівника Офісу президента.

"Агентство вивчає корупційні ризики в кожному органі державної влади з урахуванням його специфіки. Вивчивши специфіку діяльності Офісу президента НАЗК дійшло висновку, що посади є з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків. Тож НАЗК пропонує внести їх у перелік цих посад і застосовувати до них максимальний рівень контролю", - сказав в коментарі керівник відділу інформаційної політики та зв’язків зі ЗМІ Олександр Свириденко 

Речник НАЗК нагадав, що раніше глава ОП міг показувати доходи лише з доброї волі. Згідно зі змінами у законодавстві, які набрали чинності 18 жовтня, глава та його заступники мають подавати електронні декларації. НАЗК буде проводити повну перевірку цих декларацій.

  • Національне агентство з питань запобігання корупції розширило коло близьких осіб та членів сім’ї, які мають декларувати статки відповідно до змін, які внесені в закон “Про запобігання корупції”.

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати