Чубаров оголосив про мирний марш на Крим

Рефат Чубаров
фото: glavcom.ua
6 грудня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував проведення мирного маршу на Крим

Про це голова Меджлісу Рефат Чубаров повідомив на прес-конференції у Києві.

"Меджліс кримськотатарського народу виступає з публічною ініціативою щодо підготовки та проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ - проти насильства і окупації. Марш гідності", - повідомив Чубаров.

Голова Меджлісу пояснює, що мова йде про пішу ходу з материкової України до окупованого Криму.

За словами Рефата Чубарова, метою акції є сприяння міжнародним організаціям, включаючи ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, Раду Європи та інші міжнародні організації, в реалізації ними ж прийнятих рішень на підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах, забезпечивши тим самим дотримання прав і свобод кримськотатарського народу - корінного народу Криму, етнічних українців, всіх громадян України, які проживають в Криму, незалежно від їх національності.

Також Чубаров повідомив, що для проведення акції створять Штаб, персональний склад якого буде визначений в ході консультацій з українськими та міжнародними партнерами, що підтримують ідею міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності"

"Місце і строк проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності" будуть визначені ШТАБОМ АКЦІЇ після проведення всіх необхідних консультацій з потенційними партнерами і учасниками", - додав Чубаров.

  • Нагадаємо, раніше, Рефат Чубаров закликав Зеленського підняти питання Криму на Нормандській зустрічі в Парижі.

 

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати