live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні надають преференції при перевезенні російських вантажів, - відкритий лист


фото: cfts.org.ua
Українські експортери при перевезенні вантажу залізничним транспортом стикаються з багатьма проблемами, зокрема, з нечесною конкуренцією з росіянами

 Про це йдеться у листі ПрАТ "Полтавський ГЗК" до керівництва Державної регуляторної служби України.

За останні місяці через збільшення навантаження на транспортну інфраструктуру у зв'язку з експортом врожаю зернових та імпортом вугілля до опалювального сезону, перевозити вантаж стало набагато складніше, пишуть у зверненні. Українські вантажі включають до планів перевезень за залишковим принципом. Через це на складах збираються величезні об’єми невивезеної продукції.

Проблема й у непрозорій тарифній політиці АТ "Укрзалізниця" щодо транзитних перевезень: вона надає знижки до транзитних тарифів та не дозволяє зрозуміти реальну ціну, за якою російські компанії транспортують свої вантажі територією України.
 
Полтавський ГЗК закликає ДРС України дослідити обсяг наданих знижок при транспортуванні російських транзитних вантажів залізничним і морським транспортом та проаналізувати економічні наслідки для України (у тому числі, збитки українських виробників внаслідок обмежень обсягів українського експорту на користь транзитних вантажів) та на підставі отриманих даних зробити висновки щодо доцільності надання вказаних преференцій при перевезенні транзитних вантажів.
 
Нагадаємо, раніше гірничо-збагачувальні комбінати України вже публічно зверталися до чиновників. Їх просили розібратися із труднощами перевезень вантажу, але проблему це не вирішило.

Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати