live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Журнал "Перець" припиняє друк

Найвідоміший сатиричний журнал України випустив останню друковану версію і з січня 2020 виходитиме лише в онлайн форматі

Про це повідомляє офіційна сторінка журналу "Перець" у Facebook.

"Анонс "ПЕРЦЯ"№12 за 2019 рік, останньго паперового друкованого примірника. Нагадую шановній громаді, що з січня наступного року часопис виходитиме у світ в електронному вигляді в мережі Інтернет", - повідомляє видання.

У виданні пояснюють, що журнал "Перець" було закрито ще у 2013 році ДП "Преса України" "з ініціативи посіпак Януковича", однак видання продовжувало існувати на волонтерських засадах, спочатку, як двосторонній листок  "Перець на передовій" (його розповсюджували в зоні АТО-ООС), а згодом - за ініціативи творчої групи журналу, його відродили з січня 2017.

"Коштів передплатників вистачало лише на верстку, коректуру текстів та друк. Левову частку забирала Укрпошта на доставку журналу. Сатирики, карикатуристи, редакторі працювали над створенням "Перця" безкоштовно. Через відмову Укрпошти доставляти журнал у сільській місцевості, невеличких містах, зростання ціни на поліграфію, вартість паперу, небажання передплатників платити за журнал ціну, яка дорівнює 150 гр. вареної ковбаси, було вирішено перейти на цифровий формат. Хто шанує українську сатиру та гумор, будуть купувати перегляд журналу з січня 2020 в інтернеті. Якщо проєкт виправдає себе і ми отримаємо достатньо коштів, то відновимо його паперову версію для найпалкіших шанувальників і коштуватиме він близько 100 грн. з доставкою через "Нову пошту", - пояснюють у виданні.

Довідка: Перші два номери часопису «Червоний перець» побачили світ у Харкові 1922 року. В організації та редагуванні часопису разом з Василем Елланом-Блакитним брав участь Остап Вишня. На жаль, через економічну скруту третій номер так і не вийшов. У 1986 році журнал виходив накладом у 3,3 млн примірників.

  • Нагадаємо, нещодавно видання "Дзеркало тижня" припинило випуск друкованої версії
Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати