
Суд розгляне апеляцію на арешт екс-"беркутівців" 27 грудня
Київський апеляційний суд призначив дату судового розгляду скарг у кримінальному провадженні відносно колишніх працівників підрозділу особливого призначення “Беркут”, яких звинувачують у розстрілах на Майдані
Про це повідомляє прес-служба Київського апеляційного суду.
"Розгляд апеляційних скарг, поданих обвинуваченими на постанову Святошинського районного суду міста Києва від 19 грудня 2019 року про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою щодо обвинувачених, призначено на 27 грудня 2019 року о 12:00, зал судового засідання № 201", - йдеться в повідомленні.
Сторона захисту просить змінити утримання під вартою на більш м'який запобіжний захід.
ЗМІ повідомляли про те, що Україна планує передати бойовикам "Л/ДНР" колишніх "беркутівців", обвинувачених у розстрілі людей на Інститутській 20 лютого 2014 року, під час обміну полоненими.
-
Адвокатська дорадча група, яка займається справами Майдану, опублікувала звернення до президента Володимира Зеленського щодо можливого обміну колишніх "беркутівців" у рамках домовленостей ТКГ.
-
Прокурор у справі розстрілів на Майдані Олексій Донський заперечив, що сторона обвинувачення клопотатиме в суді про звільнення з СІЗО п’ятьох колишніх беркутівців.
-
26 грудня "Адвокатська дорадча група" прокоментувала можливу підготовку обвинувачених у розстрілі протестувальників на вулиці Інститутській 20.02.2014 р. до обміну полонених.
-
Раніше повідомлялося, що адвокати екс-"беркутівців" подали апеляцію на арешт.
- Актуальне
- Важливе




