live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Єврокомісія прослідкує за застосуванням законодавства ЄС до "Північного потоку-2"


фото: epa
Європейська комісія прослідкує за дотриманням Німеччиною європейського газового законодавства щодо російського газопроводу "Північний потік-2"

Про це повідомляє DW.

Як заявили у Єврокомісії, Брюссель знає про запит компанії Nord Stream 2 AG про виняток для трубопроводу "Північний потік-2", який дає змогу постачати Німеччині газ без анбандлінгу.

"Як країна-член ЄС, на території якої розташовано перший пункт приєднання ("Північного потоку-2" до газотранспортної системи ЄС -ред.), Німеччина має право ухвалювати відповідне рішення після проведення консультацій з усіма державами-членами ЄС", - наголосили у Єврокомісії.

Раніше повідомлялося, що "Північний потік-2" намагається обійти газове законодавство Європейського союзу. Компанія Nord Stream 2 AG звернулася до уряду Німеччини з проханням надати виняток з умов європейської газової доктрини, що дозволить постачати газ без анбандлінгу.

Також повідомлялося, що позиція Європейської комісії щодо російського газопроводу "Північний потік-2" залишається незмінною. У Брюсселі наполягають, що до "Північного потоку-2" мають бути застосовані правила Європейського союзу.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати