СБУ повідомила про спроби Росії дестабілізувати ситуацію на Херсонщині


фото: hromadske.radio
Спецслужби РФ намагаються дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в районах Херсонської області, що межують із Кримом

Про це повідомила з посиланням на дані СБУ прес-служба Каланчацької райдержадміністрації в Херсонській області.

"Головним управлінням СБУ в АР Крим в ході виконання покладених завдань отримано інформацію щодо спроб спецслужб іноземних держав загострити та дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в прикордонних з Кримським півостровом районах Херсонської області; здійснити компрометацію працівників органів державної влади та місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

Так, російські агенти здійснюють роботу з опосередкованого маніпулювання суспільною думкою в регіоні з метою провокування масових заворушень, спрямованих на силове розблокування каналу постачання води до окупованого Криму. Водночас росіяни намагаються сформувати в міжнародної спільноти та правозахисних організацій думку про ігнорування Україною намірів вирішити вказану проблему.

Крім того, у контексті запуску залізничного сполучення з РФ до окупованого Криму російські пропагандисти почали інформаційну кампанію із публічними закликами їздити до РФ із Криму через Керченський міст на порушення законодавства України.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати