live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пускатимуть лише "таланти". Британія оновила вимоги до мігрантів


фото: equity-point.com
Уряд Бориса Джонсона підтримав впровадження з наступного року нової імміграційної системи Великої Британії, заснованої на балах.

Подробиці із посиланням на Укрінформ розповідає Еспресо.TV.

"Уряд Бориса Джонсона схвалив запровадження з наступного року імміграційної системи, яка базується на балах. Вона має на меті зменшити залежність Великої Британії від низькооплачуваних працівників з-за кордону", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Джонсон наголосив, що імміграційна реформа, яка буде презентована в парламенті у березні, дозволить країні залишатися "відкритою та гостинною для талантів", але водночас менш залежною від "низькокваліфікованої робочої сили".

Очікується, що уряд загалом дотримуватиметься рекомендацій, висунутих незалежним Консультативним комітетом з міграції. Зокрема, мається на увазі зниження порогового рівня заробітної плати для деяких працівників з 30 тис. до 25,6 тис. фунтів стерлінгів.

Відповідно до нової системи, кандидати отримають більше балів, якщо вони подадуть заявку на роботу в критично важливих державних секторах, таких як охорона здоров'я й освіта. Також ураховуватися знання англійської мови, рівень освіти, вік і бажання працювати за межами Лондона.

Нова система набуде чинності з січня 2021 року.

  • Нагадаємо, одніє з головних причин нещодавнього виходу Британії зі складу Європейського Союзу була категорична відмова офіційного Лондону від дотримання встановлених Брюсселем квот на мігрантів з країн Азії та Африки. З цієї ж причини керівництво ЄС має тертя з Угорщиною та Польщею.

новини партнерів

22 лютого, 2020 субота

22 лютого, 2020 субота

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати