live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чоловіка, що кидався камінням по вікнах Генпрокуратури, відправили до психлікарні


фото: УП
Печерський суд Києва примусово відправив до психіатричного закладу з посиленим наглядом чоловіка, який у 2018 році кидав каміння у вікна генеральної прокуратури

Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на "Судовий репортер"

Експерт дав висновок, що чоловік страждав під час скоєння інкримінованих дій та страждає в даний час на параноїдальну шизофренію безперервного типу перебігу, виражений апатико-дисоціативний дефект та параноїдальний синдром.

"Чоловік не міг і не може усвідомлювати свої дії та керувати ними, у зв`язку з чим потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з посиленим наглядом", - наголосив експерт у медичному висновку.

Підозрюваний на засіданні підтвердив, що кинув у вікна генпрокуратури каміння, але вважає себе психічно здоровим і просив не застосовувати до нього ніяких примусових заходів.

Суд вирішив, що чоловік у момент скоєння злочину був в неосудному стані і його треба госпіталізувати.

У день затримання чоловік розповідав, що винайшов водомет корабельний, який був на папері у вигляді креслення, однак цей винахід проігнорували, тому він приїхав у Київ, щоб побити вікна генпрокуратури.

Чоловіку за хуліганство загрожував би штраф (500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 5 років.

  • 5 листопада 2018 року чоловік підійшов до вікон першого поверху генпрокуратури, витягнув з пакету три камені та кинув їх, розбивши два вікна будівлі.
  • Після затримання і повідомлення про підозру чоловіку призначили судово-психіатричну експертизу.

 

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати