Китай заявив про створення вакцини проти коронавірусу


фото: reuters
У Китаї розроблено вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу

Про це заявив на брифінгу посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей, повідомляє Інтерфакс.

"У Китаї вже розробили вакцину... Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання", - сказав посол.

Він також повідомив про знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу.

"Практика показує, що китайські ліки ефективно діють. У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення. Загальна ефективність китайських ліків показує понад 85%, у деяких випадках більш як 90%", - зазначив Ханьхуей.

Дипломат розповів, що в Китаї знайшли старі ліки, які ефективно діють проти коронавірусу, це "хлорохіна фосфат, який кілька десятків років застосовуємо від малярії".

Раніше повідомлялося, що перші ліки, які можуть бути ефективними у боротьбі з новим коронавірусом, запущено у виробництво у східній китайській провінції Чжецзян 16 лютого. Препарат "Фавейлавей", розроблений фармацевтичною компанією Zhejiang Hisun Pharmaceutical, офіційно отримав схвалення.

  • Згідно з останніми даними, по всьому світу було зареєстровано понад 78 000 підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу COVID-19 в 31 країні (переважна кількість випадків - в китайській провінції Хубей) і понад 2400 смертей.
  • Південна Корея повідомила про 161 новий випадок коронавіруса, в результаті чого загальна кількість заражених в країні досягло 763. семеро людей померли.

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати