live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Даватиме змогу розслабитись", - керівник телеканалу для окупованих територій


фото: tribun.com.ua
2 березня відбулася презентація телеканалу "Дім" для тимчасово окупованих територій

Про новий телеканал "Дім" розповіла в.о. генерального директора Юлія Островська, передає Еспресо.TV.

Островська заявила, що мета телеканалу - виправити імідж України в очах мешканців окупованих територій, який паплюжиться Росією.

"Ми - це головне наше слово. Де б ми не жили, в якій частині нашої єдиної країни, на сході чи на заході - ми єдині. Головна мета нашого каналу - повернення політичного, культурного і суспільного життя України в порядок денний громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, пробуджувати відчуття єдності і деокупації свідомості наших громадян", - прокоментувала нова в.о. гендиректора. телеканалу.

За її словами, інструменти, якими будуть користуватися для досягнення цієї мети виходять із запитів цільової аудиторії.

"Із соціологічних опитувань відомо, що люди дуже втомилися від політизованого контенту і бажають бачити більш комфортний та мотиваційний контент, який даватиме змогу розслабитись та отримати запевнення у кращому майбутньому. Факт появи каналу - потужний меседж, що ми не забули про мешканців тимчасово окупованих територій і робимо все можливе", - зазначила Юлія Островська.

  • Нагадаємо, новий телеканал запускається на базі державного UATV, який був створений Міністерством інформаційної політики у 2015 році для трансляції закордоном. З середини січня він припинив трансляцію.

  • Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника українського телеканалу, який мовитиме на окуповані території.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати