live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада дозволила електронну торгівлю ліками

Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон №3615-1 "Про внесення змін до статті 19 закону України "Про лікарські засоби" щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами"

Прийняття закону підтримали 258 народних депутатів, передає Еспресо.TV.

Згідно з текстом проєкту закону, він встановлює вимоги до суб'єктів дистанційної роздрібної торгівлі ліками. 

Так, суб'єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю ліками, може здійснювати й електронну роздрібну торгівлю, а також доставляти їх безпосередньо споживачу. 

При цьому такий суб'єкт господарювання повинен мати власну кур'єрську службу, а також обладнання, яке забезпечує дотримання умов зберігання ліків під час транспортування. Також дозволяється залучення кур'єрських служб, які мають відповідне обладнання.

Водночас, закон забороняє оптову дистанційну торгівлю лікарськими засобами. 

Законом також заборонений роздрібний продаж рецептурних лікарських засобів через інтернет. Також забороняється дистанційний продаж лікарських засобів, обіг яких можливий за наявності ліцензії на дозвіл з торгівлі нарктичними засобами, психотропними речовинами та прекусорами. Крім того, забороняється продаж сильнодіючих, отруйних, радіоактивних та іммунобіологічних лікарських засобів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати