Вакцина від COVID-19: Ізраїль почне клінічні випробування у листопаді


фото: reuters
1 листопада в Ізраїлі почнуть випробування потенційної вакцини від коронавірусу

Про це повідомляє The Times of Israel, передає "Інтерфакс-Україна".

Перша фаза клінічних випробувань почнеться в неділю, 1 листопада, і в ній візьмуть участь двоє людей. Протягом листопада кількість добровольців, яким поставлять вакцину, збільшиться до 80 осіб. У грудні в випробуваннях будуть задіяні до 960 людей.

Клінічні випробування вакцини триватимуть приблизно до весни майбутнього року. Якщо у більшості вакцина продемонструє хороший результат, то в квітні-травні 2021 року ін'єкції зроблять 30 тис. людей. Після цього, якщо у вакцини не буде виявлено побічних ефектів, її будуть застосовувати в країні.

Випробуваннями займається науково-дослідницька лабораторія - Ізраїльський інститут біологічних досліджень. Їх проводитимуть в двох лікарнях - Хадасса в Єрусалимі і в медцентрі Шеба під Тель-Авівом.

Одній групі випробовуваних дадуть вакцину, іншій - плацебо, потім люди будуть близько трьох тижнів перебувати під наглядом медиків, які будуть стежити, чи з'явилися побічні ефекти вакцини, а також, наскільки вона ефективна для вироблення антитіл проти COVID-19.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
Все по темі

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати