"Челсі" переміг "Ньюкасл" та захопив лідерство в чемпіонаті Англії

У 9-му турі чемпіонату Англії "Челсі" переміг у гостях "Ньюкасл" та вийшов на перше місце в турнірній таблиці

Рахунок було відкрито на 10-й хвилині матчу, коли після кутового м'яч в свої ворота відправив аргентинський захисник "Ньюкаслу" Федеріко Фернандес.

На 65-й хвилині Теммі Абрахам забив за "Челсі" вдруге та встановив остаточний результат.

"Челсі" переміг "Ньюкасл" 2:0, набрав 18 очок та вийшов на перше місце в турнірній таблиці. Лондонці за додатковими показниками випереджають "Лестер", у якого стільки ж балів. "Ньюкасл" має 11 очок та йде 13-м.