Тихановська заявила про бажання зустрітися з Путіним


фото: radiosvoboda.org
Колишня кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська заявила про бажання зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним

Про це Тихановська заявила у інтерв'ю Радіо Свобода.

За її словами, така зустріч потрібна білоруській опозиції, аби викласти свою точку зору та почути позицію Росії з білоруського питання.

"Ми – сусіди. І ми будемо продовжувати наші взаємовідносини в майбутньому. Хотілося б поспілкуватися. І білоруси на це дуже чекають. Не підтримки режиму, а висловлювання про білорусів, про наше бажання розбудовувати наше майбутнє усім разом, а не зусиллями однієї людини", – сказала Тихановська.

На її думку, попри те, що Володимир Путін привітав самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка з перемогою у виборах, позицію Росії щодо подій у сусідній країні наразі можна визначити, як вичікувальну.

"Привітати, то привітав. Але ви знаєте, мені так здається, в Росії теж не очікували, що протестний рух цього разу сильний, і ми йтимемо до перемоги, тому що в очах білорусів Лукашенко не є легітимним. І ця боротьба, цей протестний рух проти хамства, проти неповаги, проти нелюдяності вже зараз. Розумієте? Тоді ніхто ж не очікував, що так буде. Це тільки білоруси самі знали, що цього разу все буде інакше. І, як ми бачимо, тоді надала підтримку Росія режиму. Але зараз якийсь процес вичікування, очікування. Активної підтримки немає", – переконана Тихановська.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати