Може, відкладемо законопроєкт про вакцинацію для подальших консультацій, - Корнієнко

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає, що Верховна Рада може відкласти розгляд законопроекту №4142 "Про систему громадського здоров'я" (щодо особливостей вакцинації)

Про це Корнієнко сказав журналістам після засідання фракції, інформує “Інтерфакс-Україна”.

"Подивимося завтра. Але думки розділилися, скажімо так, з цього законопроекту. Будемо дивитися завтра: може, відкладемо його для подальших консультацій", - сказав він.

Політик також поінформував, що на засіданні фракції був присутній і заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, який і представляв законопроект №4142.

Нагадаємо, що за словами голови комітету ВР Михайла Радуцького, законопроєкт №4142 надає уряду право приймати рішення про проведення додаткових профілактичних щеплень населення при загрозі епідемії інфекційної хвороби. Також Кабмін має визначати перелік країн, перебування в яких пов'язане з високим ризиком захворювання на інфекційні хвороби (щоб відвідати цю країну, громадянину України потрібно зробити профілактичне щеплення). Обов’язкове щеплення вимагається у двох випадках – для отримання дозволу на відвідування навчального закладу та для представників деяких професій, які можуть поширювати інфекційні хвороби.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати