Вакцинація не зможе повністю викорінити COVID-19, - ВООЗ


фото: Reuters
У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що вакцинація не зможе повністю ліквідувати коронавірус

Про це на спеціальній сесії Генеральної асамблеї ООН заявив директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Раян, повідомляє ВООЗ у twitter. 

За його словами, вакцинація від COVID-19 допоможе зупинити пандемію лише в поєднанні з усіма діючими епідеміологічними заходами.

"Вакцинація не означає" ніякого COVID-19 ". Ми повинні додати вакцини до існуючого набору заходів. Якщо ми додамо вакцини до наших поточних дій, є значна ймовірність зниження рівня передачі захворювання і потенційно зупинки передачі ", - сказав Раян.

Він додав, що якщо вдасться зупинити смертність від COVID-19 і зняти навантаження з системи охорони здоров'я, суспільство зможе прийти до "нової нормальності". Однак для цього потрібні серйозні зусилля, оскільки щотижня з'являються 4 млн нових хворих.

Раян підкреслив, що найбільш критичною ситуація залишається в Північній Америці і Європі.

"Ця епідеміологічна ситуація не була стабілізована. Я хочу ясно дати зрозуміти - вона не стабілізована ", - підкреслив він.

  • Нагадаємо, 3 грудня регіональний директор ВООЗ по Європі Ханс Клюге заявив, що перспективи вакцин проти COVID-19 є феноменальними і "можуть змінити правила гри".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати