Нафтогаз набере клієнтську базу завдяки встановленій ціні на газ, — експерт

Уряд планує перевести споживачів до Нафтогазу, якщо газзбути та інші постачальники не зможуть постачати паливо по 6,99 грн за кубометр. Це дозволить Нафтогазу розширити клієнтську базу

Таку позицію висловив Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних стратегій, в ефірі програми “Про гроші” з Олександром Морщавкою на телеканалі “Еспресо”.

“Поки що позиція уряду полягає в тому, що якщо інші компанії, газзбути, незалежні трейдери не зможуть постачати по такій ціні газ, то споживач буде автоматично переведений від однієї компанії до постачальника останньої надії, якою є “Нафтогаз України””, — сказав Корольчук.

За його словами, Нафтогаз виграє від встановлення регульованої ціни, що є запереченням ринку.

“Нафтогаз таким чином добре наб’є свою клієнтську базу. Бо у них сьогодні головна проблема полягає в тому, що вони, умовно, новий учасник на незалежному ринку газу і у них споживачів було менше 1%, зараз вони дійшли до 5%, але виключно за рахунок Донецькоблгазу і Херсоноблгазу (там всіх споживачів відправили до постачальника останньої надії)”, — зауважив експерт.

  • Кабінет міністрів встановив граничну фіксовану ціну на газ для населення у розмірі 6,99 грн, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу.
  • За допомогою встановлення граничної ціни на газ на рівні 6,99 грн за кубометр проросійські сили в оточенні президента і уряду підштовхують країну до того, аби знову купувати так  званий "дешевий" російський газ, а також зірвати співпрацю з МВФ. Таку позицію висловив Тарас Чолій, член комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської облради.

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати