Уряд планує зобов'язати газопостачальні компанії впровадити річні тарифи для населення


фото: tsn
Кабінет міністрів планує зобов'язати газопостачальні компанії пропонувати населенню річні тарифи на газ

Про це у Telegram написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Надалі ми зробимо так, щоб усі газопостачальні компанії представили свої річні продукти для українців. Тоді люди зможуть підписати річний контракт і заздалегідь розуміти, скільки вони платитимуть узимку або влітку. Це європейський підхід, який діє в усіх цивілізованих та розвинених країнах", - сказав Шмигаль.

Водночас прем'єр наголосив, що рішення про встановлення граничної ціни на газ не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні.

Шмигаль зазначив, що без втручання в ситуацію кубометр газу міг подорожчати до 12 грн вже у лютому. Він додав, що в умовах недосконалої конкуренції та монополізації ринку встановлення граничної ціни є необхідним, аби збалансувати та спрямувати ринок на шлях розвитку, а не "консервації монополій".

"Ринок газу - це кінець монополізму та надприбуткам окремих олігархів. Це можливість обирати свого газопостачальника та отримувати кращу ціну, послуги та сервіс", - підкреслив голова уряду.

Він додав, що ринок газу також покладає край крадіжками газу та обкраданню державних компаній через різні схеми.

 

  • Нагадаємо, 18 грудня Кабмін за дорученням президента України Володимира Зеленського встановив граничну фіксовану ціну на газ для населення у розмірі 6,99 грн.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати