Ярославського викликали в СБУ у справі "Мотор Січі"

Олександр Ярославський
фото: landlord
Президент фінансово-промислової групи DCH Олександр Ярославський заявив, що його викликають до СБУ в якості свідка у справі "Мотор Січі"

Про це йдеться в заяві прес-служби DCH

" 16 січня 2021 р., секретаріатом DCH були отримані електронні листи за підписом начальника 1 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ, якими Головне слідче управління запрошує мене 19 січня 2021 р., а також 20 січня 2021 р., 21 січня 2021 р. та 22 січня 2021 р. з'явитися на допит як свідка", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, компанія Ярославського разом із китайцями із Skyrizon - "дочкою" Beijing Xinwei Technology Group домагався схвалення Антимонопольним комітетом України операції з купівлі ПАТ "Мотор Січ".

Читайте також: CША запровадили санкції проти китайського інвестора "Мотор Січі"

"Як свідомий громадянин прибуду за зазначеною адресою в перший же із перерахованих днів - а саме 19 січня 2021 року", - йдеться в заяві Ярославського на сайті групи DCH, яка об'єднує його активи.

Читайте також: Придбання "Мотор Січі": Група DCH та китайська Beijing Xinwei подадуть нову заявку в АМКУ

У компанії вказали реєстраційний номер досудового розслідування - №2201700000000272 від 2017 року. Це розслідування щодо купівлі-продажу контрольного пакета акцій ПАТ "Мотор Cіч".

  • Нагадаємо, на початку серпня група DCH домовилася з китайською Skyrizon Aircraft Holdings Limited щодо розвитку запорізької компанії "Мотор Січ".
  • Згодом "Дочка" Beijing Skyrizon і DCH Group подали заяву до АМКУ щодо купівлі "Мотор Січі", яку вона раніше подавала спільно з Укроборонпромом.
  • На початку вересня АМКУ повернув заявку DCH щодо придбання акцій "Мотор Січі".
  • DCH (Development Construction Holding) - фінансово-промислова група, президентом якої є бізнесмен Олександр Ярославський. Група володіє активами у видобувній, транспортній та будівельній сферах.
  • "Мотор Січ" - один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію до більше ніж 100 країн світу.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати