Комітет Ради рекомендував повернути спецтариф на електроенергію до 100 кВт/год

Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендував ухвалити проєкт постанови №4650, який, зокрема, пропонує встановити спеціальний тариф на електроенергію за споживання до 100 кВт/год на місяць

Про це йдеться у повідомленні Комітету.

"Комітет розглянув та підтримав проєкт постанови Верховної Ради України про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги", - йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом проєкту постанови, вона пропонує впровадити державне регулювання тарифів на теплову енергію, постачання гарячої води, електроенергії і природного газу; встановити окремий тариф на електричну енергію за споживання до 100 кВт/год. на місяць; встановити окремий тариф на електроенергію для будинків за споживання до 3 тис. кВт/год. на місяць; вдосконалити механізм підтримки вразливих споживачів; розглянути можиливість компенсації витрат, понесених споживачами, що проживають у будинках, за об'єм спожитої електроенергії до 3 тис. кВт/год на місяць.

  • Нагадаємо, 27 січня Кабінет міністрів схвалив надання компенсацій користувачам електроопалення.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати