Україна відкрила перше диппредставництво у Новій Зеландії


фото: МЗС
Почесне консульство України у Новій Зеландії відкрилось в найбільшому місті країни - Окленді, його очолив Олександр Кірічук

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"28 січня посол України Катерина Зеленко підписала Угоду про функції та обов’язки почесного консула України у місті Окленд, Нова Зеландія, з Олександром Кірічуком. Консульський округ почесного консула України в м. Окленд охоплюватиме всю територію Нової Зеландії", - йдеться в повідомленні.

У ході віртуальної церемонії підписання Угоди посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко висловила сподівання, що робота Почесного консульства України в Новій Зеландії сприятиме інтенсифікації політичних, торговельно-економічних та культурно-гуманітарних зв’язків, а діяльність почесного консула стане прикладом послідовного захисту прав та інтересів українців у країні.

Олександр Кірічук та Катерина Зеленко під час церемонії призначення

Почесний консул зазначив, що планує приділити особливу увагу посиленню економічної присутності України в Новій Зеландії, розширенню експортних можливостей нашої держави та залученню інвестицій в економіку України.

Олександр Кірічук народився в Одесі, а з 2002 року проживає з родиною та займається підприємницькою діяльністю у Новій Зеландії.

  • Нагадаємо, восени 2020 року стало відомо, що Україна відкриє нове консульство у Румунії. Диппредставництво вирішили відкрити у місті Сігету-Мармацієй, недалеко від кордону з Україною

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати