ПриватБанк видав перші бізнес-кредити за програмою портфельних держгарантій


фото: 24tv
ПриватБанк видав перші два бізнес-кредити з моменту запуску програми портфельних держгарантій

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

За словами керівника Дирекції малого і середнього бізнесу ПриватБанку Євгена Заіграєва, зі старту бізнес-кредитування за програмою державних гарантій банк отримав вже більше 800 заявок із документами від бізнес-клієнтів та видав перші два кредити з частковим покриттям державними гарантіями.

Зазначається, що перші бізнес-кредити були видані по програмі "КУБ з заставою" менш ніж за два тижні з моменту подачі клієнтом пакету документів у банк. 

"Перший позичальник, який отримав фінансування з "покриттям" державними гарантіями - має магазин будівельних матеріалів у Луцьку та планує витратити кредит у 980 тисяч гривень на фінансування оборотного капіталу", - йдеться у повідомленні.

Ще один позичальник, за інформацією пресслужби, працює на Закарпатті та планує витратити кредитні 600 тис. грн на фінансування міжнародних перевезень до Словаччини, Угорщини та Чехії вантажними мікроавтобусами.

  • Нагадаємо, Верховна Рада 3 вересня ухвалила проєкт закону №3659-д "Про надання державних гарантій на портфельній основі".
  • ПриватБанк відкрив програму кредитування підприємців та малого і середнього бізнесу (МСБ) за програмою державних гарантій 28 січня цього року.
  • Портфельні гарантії - це зобов'язання держави погасити перед банком до 80% кількох кредитів (кредитного пулу) підприємця, якщо він збанкрутує.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати