Олімпіада-2022: Усі результати українців у 11-й день Ігор у Пекіні

У вівторок, 15 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні українці змагаються у біатлоні, фігурному катанні та лижному двоборстві

У фристайлі у змаганнях з лижної акробатики до фіналу вийшли українці Олександр Абраменко та Олександр Окіпнюк.

Абраменко, який є олімпійським чемпіоном-2018, отримав за свій стрибок 120,36 бала, показав п'ятий результат у першому раунді кваліфікації та відразу вийшов до фіналу. Окіпнюк після першою невдалої спроби (92,76), блискуче виконав другий стрибок, за який заробив 125,0 бала та посів перше місце серед учасників другого раунду кваліфікації.

Фінальні змагання у лижній акробатиці відбудуться 16 лютого о 13:00 за київським часом.

У біатлоні з виступом чоловічої збірної України у естафеті 4х7,5 км були пов'язані небезпідставні надії на високий результат на Олімпіаді-2022. Наші біатлоністи стабільно виступали на етапах Кубка світу перед Іграми та навіть фінішували на одному з них поруч із п'єдесталом на - на п'ятій позиції.

Проте Богдан Цимбал, Артем Прима, Антон Дудченко та Дмитро Підручний сподівань не виправдали. Прима та Дудченко заробили на другому та третьому етапах по штрафному колу. У підсумку, Підручний вирушав на заключні 7,5 км дистанції у ролі статиста - на 11-й позиції та з відставанням від лідера майже у 3 хв. Лідер збірної України заробив ще два штрафних кола та фінішував дев'ятим.

У лижному двоборстві українець Дмитро Мазурок показав у стрибках з трампліна 33-й результат. Він стрибнув на 116 м та отримав 83,5 бала. Гонку на 10 км він розпочинав із відставанням у 3 хв 45 сек від лідера - норвежця Ярла Магнуса Ріібера.

Мазурчук зміг піднятися на одну позицію та фінішував 32-м. Переміг норвежець Йорген Граабак.

У фігурному катанні Анастасія Шаботова провалилась у змаганнях в короткій програмі. Українська спортсменка з результатом 48.68 посіла останню позицію і не вийшла у фінал.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb