"Порту" - "Шахтар" 5:3: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

13 грудня, 2023 середа
23:54
Зміст

У середу, 13 грудня, "Шахтар" програв у гостях португальському "Порту" та вибув з Ліги чемпіонів. Еспресо провів текстовий онлайн матчу

Коротко

"Шахтар" невдало розпочав гру в Португалії та пропустив на 9-й хвилині від Галено. У гру чемпіонів України в середині першого тайму повернув Данило Сікан, який зрівняв рахунок. Проте, незадовго до перерви Галено забив вдруге та знову вивів "Порту" вперед.

Зовсім складним завдання "Шахтаря", який влаштовувала лише перемога, зробив на 62-й хвилині Мехді Теремі. Після цього команди забули про оборону та забили ще чотири голи. У португальців відзначилися Пепе та Франсішку Консейсау. У ворота "Порту" автогол відправив Еуштакіу, ще один м'яч в активі 19-річного форварда "Шахтаря" Егіналду.

Хронологія:
21:50

Ліга чемпіонів

6-й тур. Група H

"Порту" (Португалія) - "Шахтар" (Україна) 5:3

Голи: Галено, 9, 43, Таремі, 62, Пепе, 76, Консейсау, 82 - Сікан, 30, Еуштакіу, 73 (авт.), Егіналду, 88

close_pic
corner_pic
23:54

Лунає фінальний свисток. "Шахтар" програв "Порту" з рахунком 3:5 та вибув із Ліги чемпіонів

23:50
90' У "Шахтаря" відзначився ще один гравець, який вийшов на заміну, Назарина отримав попередження. Майже одразу рефері дає жовту картку Бондарю
close_pic
corner_pic
23:48

Команди наприкінці матчу взагалі забули про оборону, Егіналду, який вийшов на заміну, пробив з меж карного майданчика, попри опір суперника, та вразив ворота

23:41
82` ГОЛ. "Шахтар" пропускає п'ятий гол
close_pic
corner_pic
23:38

Після кутового Пепе в боротьбі зі Степаненком точно пробив низом. Про всяк випадок - легендарному захиснику "Порту" - 40 років

Пепе, Порту - Шахтар

close_pic
corner_pic
23:35
76' ГОЛ, "Порту" забиває вчетверте