"Для цього знадобиться 200 років": Трамп каже, що США не можуть надати судовий процес кожному, кого планують депортувати

22 квітня, 2025 вiвторок
07:19

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Штати не можуть надати кожному мігранту, якого депортують, змогу оскаржити це рішення в суді, бо для цього "знадобилося б, без перебільшення, 200 років"

Зміст

Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.

"Я роблю те, для чого мене обрали, – виводжу злочинців з нашої країни, але суди, здається, не хочуть, щоб я це робив. Моя команда фантастична, вона виконує неймовірну роботу, проте їм на кожному кроці заважає навіть Верховний суд США, до якого я маю таку велику повагу, але який, схоже, не хоче, щоб я відправляв злочинців і терористів назад до Венесуели чи будь-якої іншої країни, якщо на те пішло – людей, які приїхали сюди нелегально! Суди залякані радикальними лівими, які "грають роль рефері", – написав Трамп. 

Він додав, що в разі, якщо "цих злочинців" не вишлють з нашої країни, "в нас більше не буде країни". І наголосив, що неможливо надати кожному, кого США мають намір депортувати, право оскаржити це рішення. 

"Ми не можемо дати кожному суд, бо для цього знадобилося б, без перебільшення, 200 років. Нам знадобляться сотні тисяч судів для сотень тисяч нелегалів, яких ми висилаємо з країни. Таке неможливо зробити. У якій безглуздій ситуації ми опинилися", – написав Трамп.

Як зауважує "Німецька хвиля", раніше адвокати венесуельських мігрантів вимагали 30-денного повідомлення мігрантів перед їх депортацією. Адже зі Сполучених Штатів депортують дедалі більшу кількість венесуельських мігрантів, багато з яких не мають судимості.

Адвокати повідомили, що адміністрація Трампа готова здійснити депортації десятків венесуельських мігрантів, затриманих у Техасі, згідно з законом 1798 року – без судового перегляду та всупереч попереднім постановам Верховного суду. Історично цей закон застосовували тільки під час війни.

Правозахисна група Американський союз громадянських свобод закликала Верховний суд втрутитися в ситуацію, оскільки десятки венесуельських мігрантів опинилися під загрозою депортації, водночас не маючи можливості оскаржити це в суді. Відтак Верховний суд США в суботу призупинив депортації згідно зі згаданим законом про ворогів-іноземців. Відповідно до постанови, уряд може продовжувати депортацію відповідно до закону, лише якщо затриманим буде надано належну правову процедуру, за якою вони зможуть оскаржити депортацію.

  • Рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа знизився до найнижчого рівня з моменту його повернення до Білого дому - американці демонструють ознаки настороженості щодо його спроб розширити свою владу
Теги:
Читайте також:
Київ
+13.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.21
    Купівля 41.21
    Продаж 41.73
  • EUR
    Купівля 46.35
    Продаж 47.06
  • Актуальне
  • Важливе
2025, середа
21 травня
08:35
вибухи вночі
РФ завдала ракетного удару по стрільбищу Нацгвардії на Сумщині: загинули 6 бійців, 10 - поранені
08:24
Ексклюзив
Вільне Поле – під українським контролем. У 128-й бригаді спростували фейк окупантів
Противник безуспішно веде бої за Вільне Поле на Донеччині вже понад два місяці, - військовослужбовець 31-ї ОМБр
08:13
Генічеськ
Партизани знищили авто російських операторів БПЛА на Херсонщині, - "Атеш"
08:06
Інфографіка
Сідні Кросбі (ліворуч), Канада - Фінляндія
На ЧС-2025 з хокею визначилися усі чвертьфіналісти
08:06
Оновлено
ЗСУ
За добу на фронті сталося 164 бої: Сили оборони відбили 44 штурми окупантів на Покровському напрямку
08:04
OPINION
Трампа у посередники ніхто й не кликав
07:50
Дмитро Медведєв
В ISW пояснили, чому Медведєв продовжує називати владу в Україні нелегітимною, попри заяви Путіна та Трампа про мирні переговори
07:37
знищена техніка окупантів
Сили оборони за добу знешкодили 980 окупантів, 23 артсистеми і танк
07:32
обстріл, ППО
У Росії заявили про нібито збиття за ніч 127 безпілотників
07:04
Оновлено
атака на Київщину
Нічна атака РФ: у Києві працювала ППО, у Сумах і на Київщині є постраждалі
06:47
Вибух в Ірані
Розвіддані свідчать, що Ізраїль готується завдати ударів по ядерних об'єктах Ірану, - CNN
06:40
Анонс
Сон Хин Мін (у світлій формі), Бруно Фернандеш та Каземіро (ліворуч), "Тоттенгем" - "Манчестер Юнайтед"
"Тоттенгем" - "Манчестер Юнайтед": де та коли дивитися фінал Ліги Європи
06:35
Філіппіни, ВМС
Філіппіни та США провели спільні військові навчання у Південнокитайському морі
06:10
Оновлено
чорне море, ракетоносій рф
РФ завела ракетоносії з Чорного моря до пунктів базування
03:10
Дональд Туск
Польща не буде відправляти своїх військових в Україну, - Туск
01:47
Умєров обговорив з міністром оборони Нідерландів пришвидшення військових поставок в Україну та розширення виробництва БПЛА
01:13
Дональд Трамп
Трамп обрав проєкт "Золотого купола" за $175 млрд і заявив, що до програми хоче приєднатися Канада
00:48
ЄС уже виділив Україні дві третини з 2 млн артилерійських снарядів, - Сибіга
00:36
Оновлено
Проросійський кандидат у президенти Румунії Сіміон заявив, що оскаржить результати виборів. Дуров каже, що готовий свідчити
00:35
Папа Римський Лев XIV
Папа Лев XIV підтвердив готовність провести переговори між Україною та РФ у Ватикані
00:20
Сенат США
Група сенаторів США закликала повернути викрадених українських дітей до укладення будь-якої мирної угоди з РФ
00:05
ЄС розслідуватиме, чи відповідає Ізраїль вимогам співпраці
00:01
Марко Рубіо
Після розмови Путіна і Трампа Білий дім чекає від РФ на "умови для припинення вогню", – Рубіо
2025, вiвторок
20 травня
23:46
путін трамп
Reuters оприлюднило список увʼязнених у РФ американців, яких Трамп хоче повернути в межах обміну
23:33
Офіс Національної прокуратури Польщі
У Польщі судитимуть агента РФ, звинуваченого в підготовці замаху на Зеленського 
22:55
У ЗСУ сформували першу штурмову мотоциклетну роту
22:20
Петр Павел та Володимир Зеленський
"Триває дискусія про формат": президент Чехії Павел сподівається, що Зеленського запросять на саміт НАТО
22:07
Ексклюзив
Дональд Трамп
Трамп не тисне на Путіна, бо не розуміє інших інструментів у світовій політиці, крім грошей, - політолог Таран
21:58
Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія просять розірвати зв'язки з РПЦ
Перевірка київської митрополії УПЦ на зв'язок з РПЦ: Єленський пояснив, за яких умов їй загрожує ліквідація через суд
21:58
Україна росія війна
В Офісі президента назвали 7 європейських країн, найактивніше залучених до процесу перемовин
21:46
Ексклюзив
Віталій Портников
Є два сценарії продовження подій: Портников про розмову Трампа з Путіним
21:33
Євросоюз скасував економічні санкції проти Сирії
21:18
уряд Норвегії, Норвегія
У заполярному місті Норвегії НАТО створить центр управління повітряних операцій
21:00
Ексклюзив
Ірена Карпа
"Треба пояснювати на пальцях": письменниця Карпа про споживання підлітками контенту з РФ
20:47
Марко Рубіо
США продовжують постачати зброю Україні, однак рішення щодо нових пакетів допомоги немає, - Рубіо
20:40
Ексклюзив
Верховна Рада
Законопроєкт про цифровізацію виконавчого провадження: адвокатка Пушина розповіла, на що він вплине в разі ухвалення
20:33
Аналітика
Сергій Згурець
Літня наступальна кампанія армії РФ: ризики на основних напрямках фронту. Колонка Сергія Згурця
20:20
Оновлено
Андрій Сибіга
Сибіга закликав держави G7 знизити граничну ціну на нафту РФ до $30
20:04
OPINION
блог Євген Дикий
Багнюка та козирі
19:53
Ілон Маск
"Думаю, що зробив достатньо": Ілон Маск каже, що планує скоротити фінансування політичних кампаній
Більше новин