Україна повернула тіла 25 полеглих захисників
Відбулася чергова операція з передачі тіл загиблих військових, Україна повернула тіла 25 полеглих захисників
Про це повідомляє пресслужба Мінінтеграції.
"Відбулася чергова операція з передачі тіл загиблих військових. Україна повернула ще 25 своїх героїв. Операція проводилась за співпраці уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка та низки силових структур України", - йдеться в повідомленні.
Згідно з інформацією, процес повернення тіл відбувався відповідно до норм Женевської конвенції.
- 6 вересня відбулася чергова передача тіл загиблих військових, в Україну повернули останки 25 полеглих воїнів.
Стежте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе