УПЛ: "Десна" та "Маріуполь" влаштували "перестрілку" з 6 голами

У 17-му турі чемпіонату України з футболу "Десна" у Чернігові не змогла переграти "Маріуполь"

"Десна" невдало розпочала матч та вже на початку другого тайму поступалася 0:2 - дубль зробив Олексій Кащук.

На 51-й хвилині Леван Арвеладзе скоротив відставання чернігівців, а ще за 6 хвилин Владлен Юрченко зрівняв рахунок.

"Десна" на 75-й хвилині втратила шанс зрівняти рахунок - Пилип Будківський не реалізував пенальті. Команда з Чернігова досягла свого на 80-й хвилині, коли її вперед вивів Вікентій Волошин.

Проте, перемогу "Десна" не втримала. У компенсований арбітром час від поразки "Маріуполь" врятував Кащук, який оформив хет-трик.

"Десна" має 25 очок та йде сьомою. "Маріуполь" з 8 пунктами - 16-й.