Будемо намагатися зробити цю "буферну зону" на території РФ: "Сталевий кордон" про Сумщину
На Сумському напрямку Сили оборони докладають усіх зусиль, щоб створити "буферну зону" на території РФ, аби ворог не мав змоги обстрілювати прикордонні населені пункти та проникати на територію України
Про це в ефірі Еспресо сказав начальник пресслужби 15-го мобільного прикордонного загону бригади ДПСУ "Сталевий кордон" Іван Шевцов
"Для ворога "буферна зона" - це територія України, на якій не повинні бути розташовані Сили оборони на такій відстані, що дозволяє вести артилерійські обстріли. Однак наразі ворогу нічого не вдається, і ми робимо все можливе, щоб зробити цю "буферну зону" на території РФ, щоб ворог не мав змоги обстрілювати наші прикордонні населені пункти та не зміг заходити на територію України саме на Сумському напрямку", - зазначив Шевцов.
За словами начальника пресслужби 15-го мобільного прикордонного загону бригади ДПСУ "Сталевий кордон", розуміємо, що ворог намагатиметься просуватися далі, адже для нього "буферна зона" - це шлях до глибшого проникнення на територію України, витіснення Сил оборони вглиб нашої держави.
"Водночас у зоні бойових дій військові мало зважають на висловлювання Путіна чи політичні зустрічі. Ми усвідомлюємо: ворога потрібно бити до кінця, і поки в Росії не зміниться влада, бойові дії триватимуть. Саме тому ми щодня працюємо над тим, щоб знищувати ворога", - наголосив Шевцов.
- Російський диктатор Володимир Путін 22 травня заявив про роботу збройних сил РФ над створенням "буферної зони безпеки" вздовж кордону з Україною. У Києві закликали посилити тиск на Москву.
- Актуальне
- Важливе