
Політолог Саакян вказав на причину, яка може зруйнувати ілюзії Трампа щодо Росії
Політолог Олег Саакян вважає, що електоральний тиск та зменшення підтримки Трампа в США може вплинути на нього й змінити риторику щодо Росії
Таку думку він висловив в етері Еспресо.
"Знаєте, коли людина закохується, то вона бачить в іншій людині все хороше і, навпаки, ігнорує все погане. Ви просто цього не бачите. Дональд Трамп закоханий в ідею великої угоди з Росією і в те, що росіяни можуть бути молодшим партнером щодо Китаю. Це така ідея фікс. Путін негідник і Трамп завжди хизується тим, що він може домовлятись з такими людьми. І саме Путін мав би статі найблискучішою й найбільшою статуеткою в колекції Трампа тих, з ким він домовився", - вважає Саакян.
Політолог зауважив, що Дональд Трамп готовий заради великої угоди з Росією ігнорувати всі сигнали про те, що Путін його дурить. За його словами, самообман Трампа про мирні наміри Путіна буде тривати ще певний час.
"Заради цієї ілюзії про велику угоду з Росією Трамп готовий був ігнорувати будь-що і не сприймати будь-які сигнали про те, що Путін затягує переговори. Втім і в цій історії є кінець. Він пов'язаний не з готовністю Трампа. Я гадаю, що певна ілюзія і самообман у Трампа будуть присутні ще дуже довго. Однак його підтискає електоральна ситуація. Він втрачає підтримку всередині США. Трамп виглядає несерйозно на міжнародній арені, не маючи підтримки успіхів ані в російсько-українській війні, ані на Близькому Сході. Ба більше, зараз його команда почала працювати над північнокорейським треком, щоб вискочити з ролі посередника у врегулюванні російсько-української війни. Рівно на цьому тлі Путін і Кім Чен Ин заявляють про союзницькі відносини, в рамках яких повідомляють, що північнокорейські війська допомагають Росії на Курщині", - додав він.
- У п’ятницю, 25 квітня, у Москві відбулася 3-годинна зустріч очільника Кремля Володимира Путіна зі спецпредставником США Стівом Віткоффом. Російський диктатор підтвердив, що РФ начебто готова до перемовин з Україною без попередніх умов.
- У суботу, 26 квітня 2025 року, президент України Володимир Зеленський на похороні Папи Римського Франциска зустрівся з президентом США Дональдом Трампом - уперше після сварки в Білому домі наприкінці лютого.
- 29 квітня президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що в американського лідера Дональда Трампа закінчується терпіння щодо Росії. За його словами, це може "зрушити справи в правильному напрямку"
- Актуальне
- Важливе










