Реформи в ЗСУ - єдиний шанс покращити мобілізацію, - головред Texty.org.ua Кульчинський
Влада має прийняти політичне рішення на реформування ЗСУ, щоб покращити мобілізаційні процеси
Про це в етері Еспресо заявив головний редактор Texty.org.ua Роман Кульчинський.
"На мою думку, найбільш негативним фактором, який впливає на мобілізацію, точно не є надії на те, що війна скоро закінчиться. В це мало хто вірить. Найбільше на процеси мобілізації впливає те, що відбувається всередині ЗСУ. Зокрема, як ведеться управління військами в ЗСУ і те, що відбувається з мобілізованим безпосередньо на лінії фронту. У нас дійсно є прекрасні підрозділи й корпуси, де все чудово організовано й все працює гарно працює. Втім, є багато випадків, коли до життя бійців ставляться дуже зневажливо", - пояснив Кульчинський.
Журналіст наголосив, що в армії є люди, які готові займатись реформуванням всередині ЗСУ. Єдине, що потрібно, політична воля керівництва держави.
"Відповідно, це дуже сильно розноситься серед людей. В цій ситуації виникає питання, а чи готова наша влада займатись змінами в ЗСУ. Це можна робити, є керівники в армії, які можуть це робити, є люди, які знають як це робити, єдине - немає політичної волі. Держава має зрозуміти, що реформи в ЗСУ - єдиний шанс змінити ситуацію з мобілізацією", - додав він.
- У понеділок, 8 грудня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський назвав ключові кроки для посилення обороноздатності та зміцнення війська
- Актуальне
- Важливе